• نوع برنامه: رویداد ایده پردازی
  • مهلت شرکت در رویداد: یکم لغایت 31 خرداد 1400
  • معرفی برگزیدگان و اختتامیه: 5 مرداد 1400 همزمان با اختتامیه دوازدهمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان
  • ارگان برگزار کننده: مرکز توسعه فناوری محصولات پیشرفته سلولی رویان
در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهام میتوانید با آدرس ایمیل زیر در ارتباط باشید:
ideashow@royanatmp.com

معرفی رویداد

با افتخار اعلام می‌شود در دوازدهمین مدرسه تابستانی رویان که از تاریخ دوم الی پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد، مسابقه “ایده شو با عنوان فراخوان جذب ایده با موضوع “محصولات فناورانه و نوآورانه سلول درماني، ژن درماني، مهندسي بافت” با هدف تشویقِ هر چه بیشتر دانشجویان و ارتقای ایده‌های خلاقانه آن‌ها در خصوص تولید و توسعه محصولات پیشرفته پزشکی، تشویق و افزایش مهارت‌های کاربردی و خلاقانه افراد، علی‌الخصوص دانشجویانِ در حال تحصیل در چگونگی اجرایی کردن ایده‌های خود، می‌پردازد. این رویداد با هدف ترویج فرهنگ ایده‌پردازی و از سویی ایجاد فضای رقابتی صمیمی برای معرفی ایده‌ها برگزار خواهد شد تا افراد بتوانند علاوه بر آموزش نحوه معرفی ایده، با نقد و بررسی آن توسط داوران متخصص به اجرایی کردن آن بپردازند. این رویداد ضمن بالا بردن اعتماد به نفس ایده‌پردازان، آمادگی معرفی ایده در زمان کوتاه برای قانع کردن سرمایه‌گذاران و تشویق آن‌ها برای سرمایه‌گذاری را ایجاد می‌کند. لذا پس از ثبت ایده‌ها برای فراخوان اولیه “ایده شو” در سامانه معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان (اختصاصی رویداد ایده‌شو)، با انجام داوری ایده‌های ارسال شده توسط تیم داوران علمی و متخصص، ۱۰ ایده / محصول برگزیده به مرحله بعد راه خواهند یافت. پس از برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای صاحبان ایده‌های منتخب مرحله اول، هر یک از صاحبان ایده‌ها/محصولات منتخب، طی 10 الی 15 دقیقه ایده خود را ارائه و معرفی خواهد کرد. در این مرحله، از 10 تیم / ایده‌های ارائه شده، 5 ایده برتر انتخاب خواهند شد که پس از تکمیل بوم-مدل کسب و کار در روز پایانی، هر عضو منتخب با تاکید بر پارامترهای موجود در بوم طی 15 الی 30 دقیقه و به صورت حضوری در محل پژوهشگاه رویان به ارائه ایده / محصول خود با حضور سایر تیم‌ها، داوران و سرمایه‌گذاران، می‌پردازد. برای تشویق و ترغیب هرچه بیشتر شرکت‌کنندگان و اعضای تیم ایده‌‌پرداز، علاوه بر اعطاء جایزه‌ نقدی به بهترین تیم، کمک‌هایی غیرنقدی از قبیل در اختیار قرار دادن آموزش‌های لازم جهت تجاری کردن محصول و توصیه‌نامه برای معرفی به سرمایه‌گذاران جهت اجرایی نمودن طرح، تعلق می‌گیرد.

نکته مهم: لازم به ذکر است تمامی حقوق مادی و معنوی برای ایده‌پرداز محفوظ بوده و دوره‌های آموزشی فنی و کسب و کار برای صاحبان ایده‌های منتخب در مرحله مقدماتی برگزار خواهد شد. سپس داوری فنی و کسب و کار صورت می‌پذیرد تا ایده‌های راه یافته به مرحله پایانی مشخص شوند.

اهداف ایده شو:

  • شناسایی افراد صاحب ایده و تخصص جهت بهبود تیم‌سازی در مجموعه
  • شناسایی توانمندی‌ها و فراهم كردن زمینه بروز و شكوفایی استعدادهای نهفته
  • توسعه فرهنگ کارآفرینی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان و رسالت علمی و اجتماعی مرکز توسعه فناوری محصولات سلولی رویان

لطفاً فرم پروپوزال مربوطه را از اینجا دانلود، تکمیل و سپس در قسمت مربوطه بارگذاری نمائید.


 ثبت نام و ارسال آثار:

برای ثبت ایده و بارگذاری پروپوزال تکمیل شده، اینجا کلیک نمائید